Seznam Native ve spolupráci s PlnáPeněženka.cz

Dejte své partnerce konečně dárek, který ocení

Narozeniny, svátek, výročí svatby nebo seznámení, Vánoce, Valentýn nebo první máj. Možností, kdy si můžete nevhodným dárkem zajistit na dlouhou dobu tichou domácnost, je spousta. Myslíte si, že své lepší polovičce dáváte dobré dárky? Víte, co má ráda? Nebo si pro jistotu necháváte účtenky?

Ženy jsou chytré a raději příliš neriskují. Vědí, že co si samy nepojistí, to nemají. Téměř všechny ženy v průzkumu přiznaly, že svým partnerům musí napovědět, jaký dárek by jim udělal radost. Pořád si myslíte, že umíte vybrat skvělý dárek? A nejedná se spíš o nápady Vaší partnerky?

0 žen

Oslovili jsme 100 žen a zeptali jsme se jich na to, jaké dárky nejraději dostávají od svých partnerů a jaké pozornosti jim naopak radost neudělaly.

Základní pravidlo přežití

Květin není nikdy dost!

Květiny nepatří mezi dárky, které ženy dostávají ze všeho nejradši. Vnímají je spíš jako milou pozornost, tedy pokud se nevytasíte s obrovským pugetem růží. Na ten si pak dokážou vzpomenout i po letech. Plusové body ale získáte za jakoukoliv květinu, třeba i tu, kterou své milované přinesete jen tak. Ano, i to někteří muži dělají.

Jestli je Vaše polovička romantická duše, natrhejte jí květinu na louce. Radost zaručená!

Myslíte si, že květiny své partnerce dáváte dostatečně často? Spokojené jsou jen 4 ženy z 10. Stále je, co zlepšovat. Podívejte se, co si o tom ženy myslí.

Máte pocit, že byste měla častěji dostávat květiny od partnera?

0

Rozhodně ano, dostávám je jen při oslavách a speciálních příležitostech.

0

Ne, dostávám je dostatečně často.

0

Rozhodně ano, dostávám je k příležitostem i jen tak, ale kytek není nikdy dost.

0

Ne, nevyžaduji, aby mi někdo dával květiny.

0

Ne, květiny si kupuji sama.

Velmi bezpečná zóna

Tady nemůžete nic zkazit. Cestování, květiny, šperky a zážitky patří k těm nejoblíbenějším dárkům mezi ženami.

Tak vzhůru na nákupy!

0 procent

žen ze všeho nejradši dostává výlety či dovolenou místo hmotných dárků.

Výlety a dovolená

Ať už se vydáte objevovat krásy českých luhů a hájů nebo vyrazíte na Kanáry, ženy cestování milují. Prožijte třeba kouzelný prodloužený víkend v moravském sklípku nebo si pronajměte celou chalupu pro sebe a užijte si úplné soukromí. I když třeba letos nevyjde výlet do romantické Paříže či Říma, můžete obdivovat krásy Českého Krumlova nebo Hluboké.

Opatrně ale s překvapeními na poslední chvíli. Pokud chcete svoji drahou polovičku potěšit výletem do hor, upozorněte ji raději předem.

Gastronomické a kulturní zážitky

Luxusní večeře při svíčkách nebo večer strávený na koncertě, v kině nebo v divadle potěší téměř každou ženu. Obzvlášť, pokud víte, do jaké restaurace se vždy chtěla vydat, jakou má ráda kuchyni nebo jaký je její oblíbený herec. Pokud vaše oblíbená restaurace může prodávat jen přes okénko, objednejte si jídlo a překvapte svou partnerku doma. A jestli nemůžete na koncert či do divadla, dopřejte jí zážitek z hudby či filmu třeba v domácím kině v obýváku.

Ženy touží po špercích

Tady už se ocitáte na tenčím ledě. Ačkoliv 49 ze 100 žen uvedlo, že velmi rády dostávají šperky, výběr těch pravých šperků není nic jednoduchého. A když se jí šperk nebude zamlouvat, je po romantice.

Má ráda spíš zlato nebo stříbro? Nosí přírodní šperky nebo spíš hodně blyštivé? Má jedny zamilované náušnice, které za žádnou cenu nesundává nebo je ráda střídá? To všechno jsou indicie, které vás navedou tím správným směrem. Nebo se prostě zeptejte její ségry.

S prstýnky zacházejte opatrně! Jestli si chcete odpustit možnou trapnou situaci nebo nechtěným zásnubám, sáhněte raději po náušnicích nebo náhrdelníku.

Získejte část peněz z nákupů zpět s cashbackem

Cashback je služba, díky které můžete ušetřit.

Část utracených peněz získáte zpět tím, že nakupujete v internetových obchodech prostřednictvím cashbackového portálu, jakým je například web Plná peněženka. Nakupujte, jak jste zvyklí a dostaňte zpět procenta z utracené částky.

Chci vyzkoušet cashback

Složitější výběr pro znalce jejího vkusu

Tenhle typ dárků ženy sice hodně potěší, zároveň ale můžete při jejich výběru šlápnout vedle a celý efekt zkazit.

Není rozumné kupovat knížky, pokud si nejste jistí, že ji dané téma, žánr nebo autor zajímá. Stejně tak parfémy nevoní všem stejně. Pozor na to!

Knížky

Ještě než se pustíte do nákupu knížek, vzpomeňte si na to, kdy jste naposledy svoji polovičku viděli s knížkou v ruce. Má nějaké na nočním stolku? Nebo často mluví o nějakém autorovi? Pak je knížka tím pravým dárkem. Ověřte si, že danou knížku nevlastní a že se o dané téma nebo žánr zajímá. Knížka může způsobit zklamání těm ženám, které se o čtení nezajímají.

Parfémy

Kdo by neměl rád hezké vůně. A to je právě ten problém. Pokud neznáte vkus své partnerky, není dobré kupovat parfém. Nejlepší situace pro nákup parfémů je ta, kdy ji její oblíbený parfém pomalu dochází, ale ještě si sama nekoupila nový.

Adrenalinový zážitek

Adrenalinové zážitky nejsou pro každého, ačkoliv se v našem průzkumu umístily poměrně vysoko. Každá čtvrtá žena by je od svého partnera ráda dostávala. Pokud má i vaše partnerka dobrodružnou duši, neváhejte. Jinak to ale ani nezkoušejte.

Sport a outdoor

Trávíte rádi společný čas v přírodě, na horských túrách, surfováním, potápěním, běháním nebo třeba na kole? Sportovního oblečení nebo vybavení do přírody není nikdy dost, pokud patříte mezi milovníky venkovních aktivit, stanování a dobrodružství.

Chcete zabodovat?

Pusťte se do vlastnoruční výroby

Nemusíte své polovičce skládat píseň, pokud nepatříte mezi hudebníky. Vyrobte náramek, grafiku nebo namalujte obraz. Nebo vytvořte album plné společných fotek.

V průzkumu se ukázalo, že ženy milují kreativitu a oceňují čas a energii, které vlastnoručně vyrobené dárky vyžadují.

Vstup jen na vlastní nebezpečí

Tohle jsou tipy na dárky jen pro odvážné nebo pro ty, kteří si jsou téměř jistí vkusem a zájmy svých milovaných partnerek.

I tak se ale vyplatí nekupovat nic bezhlavě a vše si předem promyslet, abyste nedopadli zle. Partnerky možná ocení i to, když si od dárků ponecháte účtenky pro jejich pozdější snazší vrácení či vyměnění.

Kabelky, boty a oblečení

Ženy ví nejlépe, že nikdy nemají co na sebe. Zároveň ale také nejlépe vědí, co se jim hodí do šatníku. Při výběru kabelek, bot a oblečení se vyplatí následovat instrukce svých milovaných. Mluví neustále o nějaké značce kabelek? Víte, kterou máte pořídit? Nebo si jste jistí jejím vkusem a konfekční velikostí? Pak jste v suchu.

Nádobí, povlečení a další potřeby k vaření a do domácnosti

Věřte tomu nebo ne, kupovat své milované ženě žehličku, vařečky nebo povlečení, nemusí být ten nejlepší nápad. Ve skutečnosti naprostá většina žen takové dárky neocení. Část žen tyto věci nevnímá jako dárky, a to proto, že většinou slouží vám oběma. Pokud vaše partnerka nemá vyhlídnutý špičkový vysavač, vyberte raději dárek z jiné kategorie.

Elektronika

I počítače, mobilní telefony a další elektronika patří mezi dárky, které podle průzkumu ženy příliš neocení. Má to ale háček. Když jsme se jich zeptali na to, jaký nejlepší dárek kdy dostaly, mobily a notebooky se ve výčtu několikrát objevily. Můžou být ženy ještě víc komplikované?

Chci dárky, co ukazují, že mě partner zná a ví, co mám ráda. Kabelky, boty, oblečení a parfémy si vyberu sama. Kulturu a dovolenou vybíráme společně. Vybavení do domácnosti nejsou v žádném případě dárky! Lituju lidi, co je ve vztahu za dárky považují.

S výběrem dárků Vám dokážeme pomoci. S tím nejdůležitějším Vám ale poradí jedině kalendář nebo dobrá paměť.

Ten úplně nejhorší je takový, na který si včas nevzpomenete.

Nakupujte s cashbackem a ušetřete tak část peněz. Dárky vás vyjdou levněji až o stokoruny. Stačí se zaregistrovat na Plné Peněžence a vybrat e-shop, ze kterého pořídíte dárek. Po kliknutí na tlačítko „Nakoupit s cashbackem“ vstoupíte do e-shopu a zde už nakupujte tak, jak jste zvyklí. Po dokončení nákupu vám bude na uživatelský účet připsána odměna. Až dojde k jejímu schválení ze strany e-shopu, můžete si kdykoliv zažádat o výplatu peněz na váš bankovní účet. Pro uživatele Plné peněženky je navíc připravena řada zajímavých bonusů, exkluzivních akcí a soutěží.

Chci výhodně nakupovat a získat zpět část peněz