Seznam Native ve spolupráci s

Užijte si
letošní zimu

v Rakousku

Zasněžené hory, horké slunce a spousta zimních sportů a aktivit. Už se těšíte na zimu? Vyrazte do proslulého rakouského střediska Zillertal Arena, kde se rozhodně nudit nebudete, ať už lyžujete nebo ne.

více

Patříte mezi milovníky zimních sportů, nebo rádi jezdíte na hory odpočívat? Zillertal Arena je místo, kde můžete obdivovat krásné hory, užít si zábavu na sjezdovkách, ochutnat dobroty v tradičních chatách, slunit se na svahu nebo brouzdat poklidnými vesničkami. Samozřejmostí je spousta možností wellnesu, řada bazénů, lázní a masáží. V okolí vede spousta značených tras určených všem těm, kteří se chtějí procházet kouzelnou zasněženou krajinou.

Zillertal Arena

je rakouské lyžařské středisko, vzdálené necelou hodinu jízdy od Innsbrucku. Patří k větším lyžařským oblastem v Rakousku, rozprostírá se od tyrolského údolí Zillertal až do salcburského regionu Pinzgau.

0

sáňkařských drah

Pokud neholdujete lyžím či snowboardu, zkuste sáňky. V Zillertal Areně se nachází 6 sáňkařských drah. A jestli se na bobování necítíte, podél drah naleznete mnoho útulných hospůdek. Sáňkařské dráhy jsou v provozu i po setmění, což je jedinečný zážitek.

sáňkařská dráha
běžecké stopy

0

kilometrů běžkařských stop

Na své si tu přijdou i milovníci běžkování. Na ně v Zillertal Areně čeká 200 kilometrů upravených běžeckých stop. Nebo vyzkoušejte snow tubing, sjíždění mírných a krátkých tras na nafukovací pneumatice. V Zillertal Areně je tato aktivita zdarma.

0

metrů bobové dráhy

Všichni milovníci adrenalinu by měli vyrazit na místní bobovou dráhu se názvem Arena Coaster. Zábavná trať měří 1450 metrů a začíná přímo u stanice Zillertal Arena v Zellu. Díky několika vlnám, strmým zatáčkám a skokům je oblíbená v létě i v zimě. Doba jízdy je 6 až 7 minut, podle toho, na jak vysokou rychlost si troufnete.

další

zajímavé zimní aktivity

Vyzkoušejte také lední radovánky. V Zillertal Areně si můžete na speciální dráze zkusit zahrát lední metanou, typický tyrolský sport podobný curlingu, nebo vylézt po ledové hoře. Velké umělé kluziště láká k bruslení či hraní hokeje. Samozřejmostí je půjčovna bruslí a kotoučů, které využijete pro hraní metané.

Pro lyžaře a snowboardisty

je Zillertal Arena rájem.

Pro lyžaře a snowboardisty

je Zillertal Arena rájem.

Užijte si brzké ranní lyžování na manšestru, kdy většina ostatních lyžařů ještě spí. Nebo se naopak vydejte na noční lyžování. Odpočiňte si v některém z barů a restaurací. Děti a začátečníci se mohou přihlásit do některé z lyžařských a snowboardových škol nebo vyzkoušet snowpak, kde se nachází spousta překážek a skoků.

sjezdovky

0

kilometrů sjezdovek
11 km černých, 89 km červených, 43 km modrých

lanovka

0

vleků pro všechny lyžaře a snowboardisty, začátečníky i zkušené

ski školy

0

lyžařských
a snowboardových
škol

běžecké stopy

0

kilometrů
běžeckých stop

ski bus

SkiBus

Skibus
zdarma

snowpark

Snowpark

pro začátečníky,
středně pokročilé
i profesionály

fotoalbum

Fotoalbum

plné Vašich snímků ze svahu,
pokud na lyžích zdoláte 6 ze 14 speciálních sjezdovek

Užijte si tuhle zimu

V Zillertal Areně!

Hory patří i těm, co nelyžují.

Chci do Zillertalu