Seznam Native ve spolupráci s

Velký cestovatelský kvíz

Procestovali jste kus světa a myslíte si, že už leccos o životě a cestách v zahraničí víte? Rádi byste prožili velké dobrodružství na druhém konci světa? Ověřte svoje znalosti zahraniční gastronomie, památek a měst v našem zapeklitém kvízu. Dokážete získat zlatý odznak?

Ať už jste informace o světě získali brouzdáním po internetu nebo skutečným cestováním, na konci testu na vás čeká vyhodnocení. Nejprve si ale vyberte, jakou sadou otázek chcete začít. Zajímají vás víc tradice, nebo památky?

Vyberte si kategorii a zkuste své znalosti

Gratulujeme,

máte splněné všechny testy!

/5

/5

/5

/5

/5

I v současnosti máte na výběr ze spousty zajímavých a lákavých destinací. Jen si před cestou ověřte, zda se do dané destinace létá, jaká opatření jsou na letištích a během letu, jakou formou předkládáte výsledek testu, jsou-li karanténní opatření v cílové destinaci a jaké jsou podmínky pro návrat zpět do České republiky.

Na tom, s kým cestujete, záleží. Letuška se stará o radost z cestování od roku 1993. Chcete získat potřebné informace a ceny letenek do celého světa?

Chci výhodné letenky

Šťastnou cestu!

Cestování v době pandemie

S postupným rozvolňováním se natěšení cestovatelé mohou opět vydat za hranice. Ačkoli cestování v současnosti obnáší testy a někdy i karanténu, objevit novou zemi a poznat život místních stojí za trochu nepohodlí. Kam letos vyrazíte? Řekněte „Na shledanou, obývací pokoji!“ A vyrazte poznávat svět.

Jak se vyznáte

ve světové gastronomii?

Jak se vyznáte

ve světových památkách?

Jak se vyznáte

v přírodních krásách?

Jak se vyznáte

v tradicích z celého světa?

Kolik toho víte

o cestování?